ARCHIWUM Nowości


Wpisał JC (25) 00:46 23-01-24

Wyniki turnieju KMP (IMP) 

z 22.01.2024

C6335; KMP IMP; 22.01.2024; CKiP, Kraśnik Kościuszki 26 (brydz.lublin.pl)
Turniej KMP na impy (bridgespider.com)


Wpisał Prezes (11) 10:49 29-02-24
  • obraz

Wpisał Prezes (10) 10:41 29-02-24

obraz

Wpisał Prezes (6) 10:26 29-02-24
obraz


Zaproszenie na turniej 2023-12-17 w Łęcznej z cyklu GPL 2023
Wyniki klasyfikacji długofalowej XIII GPL
Wyniki Turnieju w Łęcznej
obraz


Wyniki I Mistrzostw Seniorów Gminy Konopnica




Zaproszenie na turniej 2023-11-11 w Cycowie z cyklu GPL 2023

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA ROZGRYWEK!
Gramy w Świerszczów 26, Gmina Cyców, Remiza OSP
Wyniki turnieju
obraz



Wpisał Sekretarz (26) 23:38 16-05-23

Zaproszenie na turniej 2023-06-25 w Bełżycach z cyklu GPL 2023
Wyniki turnieju
obraz

Gramy w SP nr 2 ul. T. Kościuszki 148, godz. 10



Wpisał Sekretarz (24) 22:47 11-05-23

Zaproszenie na turniej 2023-06-17 we Włodawie z cyklu GPL 2023
Wyniki I turnieju
Wyniki II turnieju
Klasyfikacja długofalowa o Tarczę Rycerską
obraz


Regulamin



Wpisał Sekretarz (23) 11:26 14-04-23

Zaproszenie na turniej 2023-05-07 w Nisku z cyklu GPL 2023

Wyniki

obraz

Regulamin



Wpisał Sekretarz (21) 11:22 14-04-23

Zaproszenie na turniej 2023-05-06 w Ludwinie z cyklu GPL 2023
Wyniki
obraz


Zaproszenie na turniej 2023-04-23 w Świdniku z cyklu GPL 2023
Wyniki
obraz


Wpisał Sekretarz (20) 19:53 12-03-23

Zaproszenie na turniej 2023-04-02 w Tomaszowie Lubelskim z cyklu GPL 2023
Wyniki
obraz


Wpisał Sekretarz (19) 19:51 12-03-23

Zaproszenie na turniej 2023-04-01 w Cieszanowie z cyklu GPL 2023
Wyniki
obraz


Wpisał Sekretarz (18) 19:50 12-03-23

Zaproszenie na turniej 2023-03-26 w Parczewie z cyklu GPL 2023
Wyniki
obraz


Wpisał Sekretarz (17) 19:48 12-03-23

Zaproszenie na turniej 2023-03-25 w Garbowie z cyklu GPL 2023
Wyniki
obraz


Wpisał Sekretarz (16) 22:09 01-02-23



Zaproszenie - Wczasy brydżowe w Nałęczowie


obraz


Wpisał Sekretarz (15) 22:08 01-02-23

WYNIKI NA ŻYWO

Zaproszenie na turniej 2023-02-26 w Biłgoraju z cyklu GPL 2023
obraz


Wpisał Sekretarz (63) 12:20 06-02-24

Zaproszenie na turniej 2024-02-18 w Parczewie z cyklu GPL 2024

Wyniki Turnieju


obraz


Wpisał Sekretarz (65) 18:01 15-02-24

Zaproszenie na turniej 2024-03-02 w Cieszanowie z cyklu GPL 2024

Wyniki Turnieju


obraz


Wpisał Sekretarz (67) 18:02 15-02-24

Zaproszenie na turniej 2024-03-03 w Tomaszowie Lubelskim z cyklu GPL 2024

Wyniki Turnieju


obraz


Wpisał Sekretarz (69) 18:03 15-02-24

Zaproszenie na turniej 2024-03-09 w Konopnicy z cyklu GPL 2024
obraz


Wpisał Sekretarz (71) 18:04 15-02-24

Zaproszenie na turniej 2024-03-10 w Nałęczowie z cyklu GPL 2024
obraz


Wpisał Sekretarz (14) 22:05 01-02-23

WYNIKI

Zaproszenie na turniej 2023-02-25 w Nieliszu z cyklu GPL 2023
obraz


Wpisał Sekretarz (56) 23:37 22-12-23

Wpisał JC (19) 07:58 12-12-23

Wyniki turnieju KMP (maksy) 

 z dnia 11.12.2023 r.



Wpisał Sekretarz (54) 10:10 20-12-23


Z przykrością zawiadamiamy, że 18 grudnia zmarł nasz Kolega Jerzy Szczerba.

 Modlitwa różańcowa w intencji zmarłego odbędzie się w kapliczce przy szpitalu we Włodawie o godz. 17 w czwartek 21.12,

 a Nabożeństwo żałobne (uwaga zmiana miejsca) odprawione zostanie w kościele pw. Św. Ludwika (Paulini)

we Włodawie w piątek (22.12) o godz. 13.

 Zarząd LZBS oraz koledzy ze środowiska brydżowego rodzinie i najbliższym składają wyrazy głębokiego współczucia.


Wpisał JC (16) 13:35 21-11-23

Uwaga!

W tym tygodniu, cotygodniowy lubelski turniej par odbędzie się wyjątkowo w środę (a nie we czwartek). 

Miejsce i pora bez zmian (restauracja Calvados przy ul. Fabrycznej 5a, godz. 17).



Wpisał Sekretarz (46) 22:48 23-11-23




Pierwszy zjazd III ligi lubelskiej odbędzie się 25-26.11.2023


gramy w nowej lokalizacji: Zespół Szkół ul. Paśnikowskiego 6 w Lublinie



mapa tutaj 


wejście do LO im. Jana III Sobieskiego, parking dostępny na terenie szkoły




Wysokość składek na przyszły rok





Wpisał Sekretarz (40) 15:15 03-11-23

Z przykrością zawiadamiamy, że 1 listopada zmarł nasz Kolega Zdzisław Jarosz.

 Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w kościele pw. Parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach 7 listopada 2023 o godz. 14

 Zarząd LZBS oraz koledzy ze środowiska brydżowego rodzinie i najbliższym składają wyrazy głębokiego współczucia.



Z przykrością zawiadamiamy, że 23 października zmarł nasz Kolega Jacek Karwowski.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 26 października o godz. 15.00 w kaplicy cmentarnej na Majdanku.

Zarząd LZBS oraz koledzy ze środowiska brydżowego rodzinie i najbliższym składają wyrazy głębokiego współczucia.

Wpisał JC (8) 11:10 11-09-23

Zgłoszenia drużyn do lig centralnych

Informuję, że termin zgłoszeń drużyn do lig centralnych 

na sezon 2023/2024 mija 16 września 2023 r.

 

Wpisał Prezes (4) 11:03 11-09-23
                           

Z przykrością zawiadamiamy, że 17 września zmarł nasz Kolega Jacek Romański.

Nabożenstwo żałobne odprawione zostanie w kaplicy cmentarnej przy ul. Lipowej 16 w Lublinie, 26 września 2023 o godz. 12.00

Zarząd LZBS oraz koledzy ze środowiska brydżowego rodzinie i najbliższym składają wyrazy głębokiego współczucia.


Wpisał Prezes (3) 10:57 11-09-23
                           INFORMACJA
PROSZĘ O ZGŁOSZENIA DRUŻYN DO LIG CENTRALNYCH
                    DO DNIA 15.09.2023R.


Wpisał JC (1) 22:55 12-07-23

Wyniki Turnieju KMP (maksy) w Kraśniku z dnia 10.07.2023

C5790; KMP Maksy; 10.07.2023; CKiP, Kraśnik Kościuszki 26 (brydz.lublin.pl)





Wpisał JC (3) 23:30 12-06-23


Wyniki KMP (Maxy) z 12.06.2023 

C5776; KMP Maxy; 12.06.2023; Calvados, Lublin Fabryczna 5a (brydz.lublin.pl)


Wpisał Sekretarz (27) 23:23 20-05-23

Zaproszenie na turnieje na BBO





Wyniki Meczów Pokazowych z Okazji 70-lecia Politechniki Lubelskiej

Turniej Finałowy GPL 2022 19.02.2023 godz. 10:00 Hotel Pałac Akropol

Regulamin Turnieju Finałowego GPL 2022

WYNIKI NA ŻYWO
obraz

  Zdjęcia z sali
Wpisał Sekretarz (8) 01:59 27-10-22

Wysokość składek w 2023 roku


Wpisał JC (12) 23:33 20-04-23

Wyniki Turnieju par z cyklu KMP (maxy) - Nałęczów 17.04.2023

Turniej par (Maxy, KMP); 17.04.2023; CS-W Energetyk, Nałęczów ul. Paderewskiego 10 (brydz.lublin.pl)


Wyniki Turniejów z Wczasów Brydżowych w Nałęczowie
Wpisał Sekretarz (13) 09:12 13-01-23

Zaproszenie


obraz




Na pierwszy turniej w 106 cyklu zapraszamy 12 stycznia 2023

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


Wpisał Sekretarz (9) 23:29 04-11-22

Wyniki - Turniej przyjaciół Ludwika


obraz

Wpisał Sekretarz (6) 15:50 20-10-22
Wpisał Sekretarz (5) 08:06 25-09-22




Wpisał Sekretarz (3) 08:10 11-09-22

Wczasy brydżowe w Krasnobrodzie strona wyników


Turniej w ramach XII GPL w Kraśniku 25.09.2022


alt=

Od 30 czerwca do 25 sierpnia 2022 w każdy czwartek gramy turnieje wakacyjne.

gramy na maksy w RESTAURACJI CALVADOS,ul.Fabryczna 5a o godz. 17


Wpisał Sekretarz (2) 00:56 09-08-22

Zaproszenie

obraz

nie gwarantujemy noclegów, każdy indywidualnie poszukuje noclegu, jest mnóstwo kwater prywatnych w Janowie Lubelskim

Regulamin turnieju


Turniej w Nisku OTP** 05.06.2022


alt=

Wyniki turnieju OTP** w Nisku

Turnieje we Włodawie 21-22.05.2022


alt=

Wyniki pierwszego turnieju we Włodawie

Wyniki drugiego turnieju we Włodawie
Wpisał Sekretarz (1) 00:46 09-08-22

Zaproszenie

obraz



Turniej w Ludwinie 03.05.2022


alt=

Wyniki turnieju w Ludwinie

Turniej w Świdniku 24.04.2022


alt=

Wyniki turnieju w Świdniku

UWAGA! Zmiana miejsca rozgrywania turnieju w Świdniku! Pub Plan B, ul. Kard. Wyszyńskiego 14.


Turniej w Puławach 10.04.2022


alt=

Wyniki turnieju w Puławach

Turniej w Parczewie 27.03.2022


alt=

Wyniki turnieju w Parczewie



Na pierwszy turniej w 102 cyklu zapraszamy 17 marca 2022

gramy na maxy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


XII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 2022

Turniej w Nieliszu 13.03.2022


alt=

Wyniki turnieju w Nieliszu


Turniej w Garbowie 19.03.2022


alt=

Wyniki turnieju w Garbowie

Turniej w Hrubieszowie 26.03.2022


alt=

Wyniki turnieju w Hrubieszowie



XII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 2022

Turnieje w Biłgoraju 2022.02.12 oraz Tomaszowie 2022.02.13


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY - FINAŁ niedziela 30 styczeń 2022


XII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 2022

Turniej w Miączynie 2022.01.16


Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Lublin 11 grudzień 2021


Ostatni w XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY

Turniej Barbórkowy Łęczna 2021.12.12


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 11 i 13.2021 Puchar "O szablę Marszałka"


Rozgrywki III ligi

Sezon 2021/2022


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 18-19.09.2021 Puchar Roztocza


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 12.09.2021 Uchanie




BRYDŻOWE WCZASY NA ROZTOCZU 28 sierpień - 4 wrzesień

alt=

Od 30 czerwca do 25 sierpnia 2021 w każdy czwartek gramy turnieje wakacyjne.

gramy na maksy w RESTAURACJI CALVADOS,ul.Fabryczna 5a o godz. 17


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 04.07.2021 Miączyn


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 27.06.2021 OTP* Nisko


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 06.06.2021 OTP* Wojsławice


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 23.05.2021 Biłgoraj


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 08.05.2021 Świdnik

Klasyfikacja po 4 turniejach

XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 09.05.2021 Ludwin


Zarząd LZBS 2021-2024


alt=


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 14.03.2021 Tomaszów Lubelski


XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 21.02.2021 Garbów


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY - FINAŁ niedziela 14 luty 2021

Nagroda

Wyniki GPL

Komunikat nr 1

Klasyfikacja po 15 turniejach do wyliczenia carry-over - 7 najlepszych

STATYSTYKA X GPL 2020
Komunikat nr 2 (harmonogram)
Numery startowe - rozstawienie I rundy

Wyniki Turnieju Finałowego
Wyniki Finał+carry-over
FINAŁ GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 2020
LUBLIN 2021.02.14
L.p. m-ce
po elim.
Uprawniony zawodnik carry-over m-ce
po elim.
Partner carry-over
1 1 Jarosław Kaczorowski 29.50 2 Bartosz Matras 29.19
2 3 Grzegorz Cieślak 28.18 5 Grzegorz Rewer 28.01
3 4 Grzegorz Kułak 28.08 6 Elżbieta Waniurska 27.67
4 8 Andrzej Potrzyszcz 27.08 64 Marcin Pachniewski 8.04
5 9 Piotr Zawiślak 26.27 11 Gabriel Szarafin 26.10
6 10 Jerzy Tarajko 26.12 14 Marek Osiński 25.45
7 12 Krzysztof Chabrowski 25.52 40 Andrzej Pertkiewicz 14.94
8 13 Lech Adach 25.48 36 Robert Rostek 16.64
9 15 Marek Atalski 24.23 29 Andrzej Kokoryka 18.68
10 16 Grzegorz Typek 24.09 61 Andrzej Madej 9.59
11 17 Krzysztof Kujawa 24.00 63 Cezary Komajda 8.53
12 19 Witold Grochulski 22.69 21 Marek Michalczyk 22.36
13 20 Maciej Kunka 22.12 23 Stanisław Matusz 22.12
14 22 Sławomir Płatek 21.77 25 Halina Szarafin 21.77
15 24 Jarosław Ostrowski 19.28 27 Andrzej Szczepaniak 19.22
16 28 Jacek Baka 17.79 34 Józef Małysz 17.41
17 31 Jerzy Karwacki 17.64 43 Roman Borkowski 14.48
18 37 Arkadiusz Stojan 16.13 53 Grzegorz Piotrowski 10.86
19 45 Dominik Magryś 14.32 46 Tomasz Magryś 14.32
20 59 Jarosław Nowak 9.75 60 Adam Szymański 9.75
21 999 Marta Grodzka 0.00 999 Dariusz Grodzki 0.00
22 75 Leszek Młodziński 6.78 79 Edward Wójcik 6.53
 

XI GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 07.02.2021 Nielisz


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 06.12.2020 Parczew


Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Lublin 5 grudzień 2020


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 11.11.2020 Sawin - Cyców


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 20-24.10.2020 LUBLIN

Julia Grodzka - Anna Pytka SREBNY MEDAL w turnieju na maksy !!!

GALERIA


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 25.10.2020 Ludwin


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 11.10.2020 Puławy


Rozgrywki III ligi

Sezon 2019/2020

KOMUNIKAT KOŃCOWY

REGULAMIN MECZU FINAŁOWEGO

Pierwsze miejsce w rozgrywkach III ligi lubelskiej w sezonie 2019/20 z prawem awansu do II ligi uzyskała drużyna OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy


Mecz towarzyski (prawie finał III ligi lubelskiej sezon 2019/20) 1 2 3 4 Wynik
OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy 22 37 6 33 99
BoB Kijów 19 55 31 9 114



OTP* "Puchar Roztocza" w Stalowej Woli - 26 września 2020


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 27.09.2020 Janów Lubelski


BRYDŻOWE WCZASY NA ROZTOCZU


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 06.09.2020 Świdnik


Od 2 lipca do 27 sierpnia 2020 w każdy czwartek rozgrywaliśmy turnieje wakacyjne.

gramy na maksy w RESTAURACJI CALVADOS,ul.Fabryczna 5a o godz. 17


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 09.08.2020 Garbów


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 05.07.2020 Tomaszów Lubelski


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 04.07.2020 Nielisz-Staw Noakowski


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 28.06.2020 Nisko


Od 4 maja nasze turnieje na BBO są płatne 1,6 BB$ od zawodnika. Naliczane będą PKLe za każdy turniej.

UWAGA NOWE TERMINY: Turnieje (Gospodarz: pzbs_pomoc, nazwa: Pairs BridgeNET LU – LZBS SMART) będą się odbywały we wtorki i czwartki o 18:00.


Grzesiek_p zaprasza także w piątek o 12.00 na pary i w niedziele o 16:30 na indywiduel

Kilka par może zagrać w prywatnym turnieju Stacji Kultury Gdynia Rumia w czwartki o 12:00



W poniedziałki,środy i piątki (UWAGA zmiana godz. 16:30) zapraszamy na turnieje par zorganizowane dla graczy LZBS i SMART

Gramy na BBO.Nazwa turnieju: BBO na fali LZBS +SMART, prowadzi Grzesiek Piotrowski

Za punktację długofalową z 5 turniejów przyznawane są PKLe (za pierwsze miejsce 20)

Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenia nicków i ID z CEZARA. Zgłoszenia smsem na 508 261 715, lub mailem brydz@xxiw.eu


Turniej na impy: Międzynarodowe Mistrzostwa BIADACZKI I miejsce 100 zł = 30 USD (fundator jaba)

Tuniej gramy na platformie www.playelephant.com (Instrukcja logowania)

Link do turnieju https://www.playelephant.com/tour/748219 lub zgłaszać się do Pawła lenczus11@gazeta.pl)

Sobota eliminacje dwie sesje: 10:00 Sesja I 10 rund po dwa rozdania, 15:00 Sesja II 10 rund po dwa rozdania

Niedziela finał dla najlepszych 16 par, 10:00 15 rund po dwa rozdania


UWAGA !!! od stycznia 2020 obowiązuje nowy regulamin KMP ! między innymi min. 8 par

Marcowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 98 cyklu) rozegrano 9 marca 2020 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 08.03.2020 Kraśnik


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 23.02.2020 Rejowiec


UWAGA !!! od stycznia 2020 obowiązuje nowy regulamin KMP ! między innymi min. 8 par

Lutowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 97 cyklu) rozegrano 10 lutego 2020 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 09.02.2020 Parczew


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY - FINAŁ niedziela 26 stycznia 2020


Wyniki GPL

Komunikat nr 1

Klasyfikacja po 22 turniejach do wyliczenia carry-over - 7 najlepszych

STATYSTYKA IX GPL 2019
Komunikat nr 2 (harmonogram)
Numery startowe - rozstawienie I rundy

Wyniki Turnieju Finałowego
  Fotki

FINAŁ IX GPL 2019 Lublin 2020.01.26
m-ce   wk info okr suma Carry-over Finał Lublin PKL w tym aPKL nagroda
1 Piotr Waniurski 12   MP 86.76 27.83 58.93 42 21 700
2 Jarosław Kaczorowski 12   LU 86.47 29.5 56.97 38 19 500
3 Grzegorz Kułak 13   LU 84.74 29.1 55.64 35 18 400
4 Józef Małysz 7 S LU 84.11 30.51 53.6 30 15 330
  Janusz Wesołowski 13   PK 84.11 30.51 53.6 30 15 260
6 Elżbieta Waniurska 7 K LU 83.71 28.07 55.64 25 13 200
7 Krzysztof Chabrowski 4 S LU 83.13 28.12 55.01 20 10 200
8 Witold Grochulski 5   LU 83.13 27.39 55.74 20 10 130
9 Marek Atalski 13   LU 82.28 28.02 54.26 14 7 120
10 Bogdan Palikot 7   MP 80.33 26.07 54.26 11 6 100
11 Gabriel Szarafin 5 S LU 80.24 27.86 52.38 9 5 100
12 Stanisław Matusz 5 S LU 79.74 27.76 51.98 8 4 80
13 Maciej Kunka 3   LU 79.52 27.54 51.98 7 4 70
14 Tadeusz Denisiuk 4 S LU 79.01 23.27 55.74 7 4 70
15 Wojciech Okuniewski 3 J LU 78.5 19.57 58.93 6 3 70
16 Piotr Zawiślak 5   LU 78.21 25.83 52.38 6 3 70
17 Cezary Komajda 11   LU 77.7 20.73 56.97 5 3  
18 Andrzej Szczepaniak 5   LU 77.28 27.57 49.71 5 3  
19 Jarosław Nowak 4   LU 76.44 25.97 50.47 4 2  
  Adam Szymański 4   LU 76.44 25.97 50.47 4 2  
21 Ludwik Murat 4 S MA 76.36 27.21 49.15 3 2  
22 Wiesław Pawelec 5 N LU 76.27 27.33 48.94 2 1  
23 Andrzej Pertkiewicz 5 S LU 75.94 26.08 49.86 2 1  
24 Marek Michalczyk 4   LU 75.85 25.66 50.19 1 1  
25 Paweł Zaleski 4   LU 75.47 25.99 49.48 1 1  
26 Edward Wójcik 4 S LU 75.35 26.2 49.15 1 1  
27 Tomasz Pawluk 5   LU 74.74 27.75 46.99 1 1  
28 Dariusz Serafin 4   LU 74.67 25.73 48.94 1 1  
29 Jerzy Tarajko 4 S LU 74.3 25.66 48.64 1 1  
30 Marek Zaleski 3   LU 74.11 24.63 49.48 1 1  
31 Andrzej Potrzyszcz 7 S LU 73.63 26.93 46.7 1 1  
32 Jerzy Brzustowski 5   LU 73.6 26.61 46.99 1 1  
33 Robert Szypuła 2   LU 72.87 24.23 48.64 1 1  
34 Michał Świdziński 5   LU 72.54 29.9 42.64 1 1  
35 Wojciech Gąska 4 S LU 72.35 17.34 55.01 1 1  
36 Lech Adach 5 N LU 71.72 27.1 44.62 1 1  
37 Leszek Młodziński 4 S LU 70.9 26.28 44.62 1 1  
38 Grzegorz Cieślak 5   LU 70.82 28.28 42.54 1 1  
39 Andrzej Lewicki 3   LU 70.44 20.58 49.86 1 1  
40 Gabriel Raszka 4   LU 70.14 20.43 49.71 1 1  
41 Jarosław Ostrowski 4   LU 69.91 26.37 43.54 1 1  
42 Piotr Frankowski 4   MA 68.37 25.83 42.54 1 1  
43 Ryszard Maciąg 5 N LU 67.69 25.05 42.64 1 1  
44 Andrzej Kozak 12 S LU 66.36 16.17 50.19 1 1  
45 Grzegorz Typek     LU 65.5 25.66 39.84 1 1  
46 Andrzej Madej 2 S LU 64.14 24.3 39.84 1 1  
47 Piotr Bojanowski 5 S LU 61.44 14.74 46.7 1 1  
48 Zbigniew Dmitruk 7 S LU 57.64 14.1 43.54 1 1  

X GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 19.01.2020 Biłgoraj


UWAGA !!! od stycznia 2020 obowiązuje nowy regulamin KMP ! między innymi min. 8 par

Styczniowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 97 cyklu) rozegrano 13 stycznia 2020 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


Turniej w Tomaszowie Lubelskim


Baner

Wyniki


Baner
WYGRALI !!!

Grudniowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 96 cyklu) rozegrano 9 grudnia 2019 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


OTP* ostatni w IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 08.12.2019 Łęczna


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 01.12.2019 Opole Lubelskie

Turniej jest jedncześnie KADRĄ REJONOWĄ (na impy, I miejsce 75 aPKL, 2 pary mogą awansować do KADRY KRAJOWEJ)


Listopadowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 96 cyklu) rozegrano 18 listopada 2019 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 11.11.2019 Chełm


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 10.11.2019 Puchaczów


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 09.11.2019 Cyców


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 27.10.2019 godz. 10 Parczew


51 Turniej Ziemi Lubelskiej IX GPL, Lublin - 13 października 2019

OTP** Turniej o Memoriał Wojtka Krakowskiego


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 28.09.2019 godz. 10 Janów Lubelski

OTP* "Puchar Roztocza"


OBÓZ SZKOLENIOWO-KONDYCYJNY TKKF CHEMIK PUŁAWY

FIRLEJ 26 - 29 wrzesień 2019.


"PUCHAR ROZTOCZA"


Regulamin IV Pucharu Roztocza


Wyniki Turnieju Nocnego

OTP* "Puchar Roztocza" w Stalowej Woli GPPPP- 29 września 2019



Wyniki Turnieju GPPPP

Fotki


Wrześniowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 95 cyklu) rozegrano 9 września 2019 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 08.09.2019 godz. 10 Puławy


XXIX Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji, Lublin 30 sierpień 2019


Od 4 lipca do 29 sierpnia 2019 w każdy czwartek rozgrywaliśmy turnieje wakacyjne.

gramy na maksy w RESTAURACJI CALVADOS,ul.Fabryczna 5a o godz. 17


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 21.07.2019 godz. 10 OKUNINKA "KROKODYL"


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 23.06.2019 godz. 10 BIŁGORAJ


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 15.06.2019 godz. 10 BEŁŻYCE

Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Kościuszki 148


Czerwcowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 94 cyklu) rozegrano 10 czerwca 2019 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 02.06.2019

Turniej w Białej Podlaskiej


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 19.05.2019

Turniej w Świdniku


Majowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 94 cyklu) rozegrano 13 maja 2019 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


Kwietniowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 93 cyklu) rozegrano 8 kwietnia 2019 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 07.04.2019

Turniej w Tomaszowie Lubelskim


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 06.04.2019

Turniej w Hrubieszowie


MISTRZOSTWA PAR WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO (eliminacje MPP)- 31 marca 2019

Gramy w Hotelu "PAŁAC AKROPOL" , al. Warszawska 179a


Regulamin
Wyniki
  Fotki

Mistrzowie Województwa Lubelskiego - 2019
I miejsce
Krzysztof Kujawa - nieobnecny na zdjęciu Krzysztof Warzocha
V-ce Mistrzowie Województwa Lubelskiego - 2019 II V-ce Mistrzowie Województwa Lubelskiego - 2019
I miejsce I miejsce
Krzysztof Latus - Marcin Chibowski Józef Małysz - Janusz Wesołowski

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, Lublin 6 marzec 2019


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 17.03.2019

Turniej w Ostrowie Lubelskim


Marcowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 93 cyklu) rozegrano 11 marca 2019 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 10.03.2019

Turniej w Garbowie o Buławę Hetmańską


Lutowy turniej KMP - Memoriał Wojciecha Siwca (wliczany do punktacji długofalowej 92 cyklu) rozegrano 11 lutego 2019 o godz. 17

obraz

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 10.02.2019

Turniej w Rejowcu-Pawłów


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 09.02.2019

Turniej w Krasnymstawie


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY - FINAŁ niedziela 27 stycznia 2019

Regulamin VIII GPL

Wyniki GPL

Komunikat nr 1

Klasyfikacja po 16 turniejach do wyliczenia carry-over - 7 najlepszych

STATYSTYKA VIII GPL 2018

Komunikat nr 2 (harmonogram)
Numery startowe - rozstawienie I rundy

Wyniki Turnieju Finałowego


  Fotki

     
  FINAŁ GPL 2018  
 
  m-ce   wk info okr suma CARY1 FIN19 PKL aPKL nagrody  
  1 Marek Atalski 13   LU 89.22 27.6 61.62 34 17 700  
  2 Grzegorz Cieślak 4   LU 86.49 29.58 56.91 33 17 500  
  3 Elżbieta Waniurska 7 K LU 86.16 29.25 56.91 31 16 400  
  4 Janusz Wesołowski 13   PK 85.98 29.95 56.03 30 15 330  
  5 Jarosław Kaczorowski 12   LU 85.9 28.09 57.81 28 14 260  
  6 Wojciech Kurkowski 2.5 S LU 85.25 27.44 57.81 28 14 200  
  7 Grzegorz Kułak 13   LU 85.01 29.23 55.78 25 13 200  
  8 Krzysztof Czul 18   PK 82.62 26.59 56.03 24 12 130  
  9 Jakub Jagodziński 5   LU 81.97 20.35 61.62 23 12 120  
  10 Bartosz Matras 7   LU 79.84 28.15 51.69 21 11 100  
  11 Piotr Zawiślak 5   LU 79.61 26.99 52.62 20 10 100  
  12 Wiesław Teresiński 5 N LU 79.46 26.84 52.62 19 10 80  
  13 Leszek Młodziński 4 S LU 79.23 26.01 53.22 17 9 70  
  14 Jarosław Ostrowski 4   LU 79.22 28.01 51.21 16 8 70  
  15 Mieczysław Paczos 4   LU 78.77 27.56 51.21 14 7 70  
  16 Wiesław Pawelec 5 S LU 77.96 27.58 50.38 13 7 70  
  17 Lech Adach 5 N LU 77.11 23.89 53.22 12 6    
  18 Józef Małysz 5 S LU 77.1 26.72 50.38 10 5    
  19 Jacek Baka 11 S LU 76.45 26.48 49.97 9 5    
  20 Gabriel Szarafin 5 S LU 76.4 25.54 50.86 8 4    
  21 Dariusz Serafin 3   LU 76.32 27.79 48.53 7 4    
  22 Maciej Kunka 2.5   LU 75.93 26.7 49.23 7 4    
    Stanisław Matusz 5 S LU 75.93 26.7 49.23 7 4    
  24 Adam Szymański 4   LU 75.28 24.85 50.43 6 3    
  25 Krzysztof Kujawa 19   SL 74.47 22.78 51.69 6 3    
  26 Bogdan Palikot 5   MP 73.46 26.47 46.99 6 3    
  27 Andrzej Lewicki 3   LU 73.14 24.61 48.53 6 3    
  28 Edward Wójcik 4 S LU 72.69 25.82 46.87 5 3    
  29 Marek Michalczyk 3   LU 72.63 25.96 46.67 5 3    
  30 Gabriel Raszka 4   LU 72.44 26 46.44 5 3    
  31 Witold Grochulski 5   LU 72.02 25.35 46.67 5 3    
  32 Konrad Codello 11 S LU 71.48 15.7 55.78 5 3    
  33 Paweł Zaleski 4   LU 70.82 20.85 49.97 5 3    
  34 Zbigniew Hałaczkiewicz 5 S LU 70.74 23.87 46.87 4 2    
  35 Jerzy Tarajko 4 S LU 70.12 25.65 44.47 4 2    
  36 Piotr Sopiński 3   LU 68.72 24.25 44.47 4 2    
  37 Piotr Frankowski 4   LU 68.16 26.11 42.05 3 2    
  38 Andrzej Kokoryka 9   LU 67.98 30.12 37.86 3 2    
  39 Krzysztof Chabrowski 4 S LU 66.99 25.37 41.62 3 2    
  40 Marcin Pachniewski 3   LU 65.44 14.58 50.86 3 2    
  41 Stanisław Tranda 4 N LU 63.8 24.81 38.99 2 1    
  42 Dariusz Koproń 15   LU 63.19 25.33 37.86 2 1    
  43 Andrzej Szczepaniak 5   LU 62.37 15.38 46.99 2 1    
  44 Andrzej Pertkiewicz 4 S LU 61.53 19.91 41.62 2 1    
  45 Dariusz Grodzki 2.5   LU 61.21 10.78 50.43 1 1    
  46 Zdzisław Kubaj 4 S LU 59.93 13.49 46.44 1 1    
  47 Zdzisław Herbut 5   LU 57.14 15.09 42.05 1 1    
  48 Krzysztof Grabarz 2   LU 49.66 10.67 38.99 1 1    
                         

Styczniowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 92 cyklu) rozegrano 14 stycznia 2019 o godz. 17.

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 13.01.2019

Turniej w Zamościu


IX GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 12.01.2019

Turniej w Nieliszu


Wojewódzkie eliminacje do Kadry Krajowej ŁĘCZNA 09.12.2018



Wyniki

Regulamin rozgrywek Kadrowych 2019

2 pary z miejsc 1-15 możemy zgłosić do Kadry Krajowej




Grudniowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 91 cyklu) rozegrano 10 grudnia 2018 o godz. 17.

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 09.12.2018

Turniej w Łęcznej


Turniej "Opłatkowy" W Zamościu


Listopadowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 91 cyklu) rozegrano 12 listopada 2018 o godz. 17.

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 11.11.2018

Turniej w Chełmie


Turniej 60-lecia Lubelskiego Związku Brydża Sportowego

21.10.2018 Hotel "AKROPOL" Lublin


Październikowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 90 cyklu) rozegrano 8 października 2018 o godz. 17.

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


Puchar Roztocza - 6-7 października 2018



Mistrzostwa Polski Prawników i Pracowników Służby Zdrowia - 28-30 września 2018 KRASNOBRÓD


Wyniki turnieju na maksy

Wyniki turnieju na impy

Wyniki turnieju drużynowego

Mistrzowie Polski

Wyniki turnieju dodatkowego
obraz

Regulamin

Nagrody

Zgłoszenie

XIV Puchar Ziemi Lubelskiej w Brydżu Sportowym, organizator KS HETMAN Lublin

FIRLEJ 21-24 wrzesień 2018


OBÓZ SZKOLENIOWO-KONDYCYJNY TKKF CHEMIK, TERMOCHEM PUŁAWY

FIRLEJ 20 - 23 wrzesień 2018.

Turniej nr 1  Turniej nr 2  Turniej nr 3 
Turniej nr 4  Turniej nr 5  Turniej nr 6 


Wrześniowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 90 cyklu) rozegrano 10 września 2018 o godz. 17.

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w HOTELU "LWÓW" , ul.Bronowicka 2 o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 23.09.2018

Turniej w Białej Podlasce


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 09.09.2018

Turniej w Nieliszu


Od 12 lipca do 30 sierpnia 2018 w każdy czwartek rozgrywaliśmy turnieje wakacyjne.

gramy na maksy w HOTELU "LWÓW", ul.Bronowicka 2 o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 15.07.2018

Turniej w Okunince


Czerwcowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 89 cyklu) rozegrano 11 czerwca 2018 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 10.06.2018

Turniej w Biłgoraju


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 03.06.2018

Turniej w Białej Podlaskiej


Majowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 89 cyklu) rozegrano 14 maja 2018 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 12.05.2018

Turniej w Hrubieszowie


MISTRZOSTWA PAR WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO OPEN - 15 kwietnia 2018

Gramy w Hotelu "PAŁAC AKROPOL" , al. Warszawska 179a


Regulamin
Wyniki
  Fotki

Mistrzowie Województwa Lubelskiego - 2018
I miejsce
Andrzej Kozak - Jarosław Kaczorowski
V-ce Mistrzowie Województwa Lubelskiego - 2018 II V-ce Mistrzowie Województwa Lubelskiego - 2018
I miejsce I miejsce
Andrzej Kokoryka - Dariusz Koproń Dariusz Serafin - Wiesław Pawelec

Kwietniowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 88 cyklu) rozegrano 9 kwietnia 2018 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 08.04.2018

Turniej w Tomaszowie Lubelskim


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 07.04.2018

Turniej w Wysokim k/Zamościa


Marcowy turniej KMP (wliczany do punktacji długofalowej 88 cyklu) rozegrano 12 marca 2018 o godz. 17

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 11.03.2018

Turniej w Świdniku


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 10.03.2018

Turniej w Lubartowie


Lutowy turniej KMP - Memoriał Wojciecha Siwca (wliczany do punktacji długofalowej 87 cyklu) rozegrano 12 lutego 2018 o godz. 17

obraz

Turniej prowadzony przez Tu podaj tekst alternatywny

gramy w RESTAURACJI CALVADOS , ul.Fabryczna 5a o godz. 17.


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 11.02.2018

Turniej w Krasnymstawie


VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 04.02.2018

Turniej w Parczewie


VII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY - FINAŁ niedziela 21 stycznia 2018

Regulamin VII GPL

Wyniki GPL

Komunikat nr 1
Klasyfikacja po 17 turniejach do wyliczenia carry-over - 7 najlepszych
STATYSTYKA VII GPL 2017

Komunikat nr 2 (harmonogram)
Numery startowe - rozstawienie I rundy

Wyniki Turnieju Finałowego


  Fotki

Finał GPL 2017
m-ce   wk okr carry FINAL suma nagroda    PKL    aPKL
1 Grzegorz Rewer 9 LU 28.49 59.5 87.99 750 34 17
2 Bartosz Matras 7 LU 27.68 59.5 87.18 550 33 17
3 Cezary Komajda 11 LU 27.5 57.09 84.59 420 31 16
4 Jacek Baka 11 LU 27.71 55.16 82.87 350 30 15
5 Jarosław Nowak 4 LU 26.22 55.49 81.71 280 28 14
  Adam Szymański 4 LU 26.22 55.49 81.71 210 28 14
7 Janusz Krawczyński 7 LU 26.5 55.16 81.66 210 25 13
8 Jarosław Kaczorowski 12 LU 29.44 51.76 81.2 140 24 12
9 Józef Małysz 5 LU 28.17 52.36 80.53 140 23 12
10 Andrzej Potrzyszcz 5 LU 28 52.36 80.36 110 21 11
11 Andrzej Kozak 12 LU 28.42 51.76 80.18 110 20 10
12 Grzegorz Cieślak 4 LU 29.13 50.68 79.81 90 19 10
13 Elżbieta Waniurska 7 LU 28.84 50.68 79.52 90 17 9
14 Gabriel Raszka 4 LU 26.13 52.88 79.01 70 16 8
15 Józef Myć 7 LU 27.9 51.04 78.94 70 14 7
16 Witold Grochulski 5 LU 26.31 52.43 78.74 70 13 7
17 Grzegorz Kułak 13 LU 26.74 51.79 78.53   12 6
18 Andrzej Szczepaniak 5 LU 24.87 52.88 77.75   10 5
19 Leszek Młodziński 4 LU 26.5 51.19 77.69   9 5
20 Marek Atalski 13 LU 28.16 49.34 77.5   8 4
21 Wiesław Skubisz 9 LU 28.89 48.47 77.36   7 4
22 Krzysztof Kujawa 19 SL 20.2 57.09 77.29   7 4
23 Edward Wójcik 4 LU 25.86 51.19 77.05   7 4
24 Andrzej Kokoryka 9 LU 27.32 49.34 76.66   6 3
25 Jarosław Ostrowski 4 LU 26.29 49.73 76.02   6 3
26 Krzysztof Chabrowski 4 LU 26.46 49.27 75.73   6 3
27 Piotr Zawiślak 5 LU 27.84 47.41 75.25   6 3
28 Maciej Kunka 2.5 LU 27.43 47.58 75.01   5 3
  Stanisław Matusz 5 LU 27.43 47.58 75.01   5 3
30 Dariusz Serafin 3 LU 26.4 48.47 74.87   5 3
31 Marcin Pachniewski 3 LU 26.81 47.35 74.16   5 3
32 Andrzej Kostian 4 LU 24.94 47.87 72.81   5 3
  Cezary Kostjan 2.5 LU 24.94 47.87 72.81   5 3
34 Marek Michalczyk 3 LU 26.44 46.03 72.47   4 2
35 Piotr Frankowski 4 LU 26.42 46.03 72.45   4 2
36 Wiesław Pawelec 5 LU 27.02 45.08 72.1   4 2
37 Dariusz Koproń 15 LU 20.4 51.04 71.44   3 2
38 Robert Szypuła 1.5 LU 21.74 49.27 71.01   3 2
39 Mieczysław Paczos 4 LU 20.98 49.73 70.71   3 2
40 Gabriel Szarafin 5 LU 24.61 45.08 69.69   3 2
41 Piotr Waniurski 11 MP 15.81 51.79 67.6   2 1
42 Lech Adach 5 LU 26.49 40.97 67.46   2 1
43 Tadeusz Denisiuk 4 LU 14.61 52.43 67.04   2 1
44 Marek Zaleski 2.5 LU 25.18 40.86 66.04   2 1
45 Andrzej Pertkiewicz 4 LU 24.02 40.86 64.88   1 1
46 Wojciech Sołtysiak 2.5 LU 15.79 47.35 63.14   1 1
47 Wiesław Teresiński 5 LU 15.03 47.41 62.44   1 1
48 Sławomir Piętak 4 LU 19.17 40.97 60.14   1 1

VIII GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 14.01.2018

Turniej w Rejowcu Fabrycznym