Dziś  gramy:Pub MakulaturaKraśnik

Ostatnie wyniki turniejów cotygodniowych: Lublin 23.05 Biała Podlaska 20.05 Zamość 13.05 Kraśnik 20.05RealBridge 17.05

Wyniki innych turniejów : 03.05 Nisko GPL01.05 Ludwin GPL14.04 Nielisz GPL13.04 Miączyn GPL10.03 Nałęczów GPL

SZUKAM PARTNERA


Wpisał Sekretarz (3) 10:22 22-05-24

Z przykrością zawiadamiamy, że wczoraj, w wieku 88 lat zmarł długoletni zawodnik Stali Kraśnik MIECZYSŁAW ŁAZARZ



Klepsydra


 Zarząd LZBS oraz koledzy ze środowiska brydżowego składają wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim.




Wpisał JC (57) 09:38 22-05-24

Turnieje KMP (IMP-y)

Zapraszam w najbliższy poniedziałek (27.05.2024 r.) na kolejny turniej KMP (na IMP-y). Gramy w Kraśniku w CKiP 

(ul. Kościuszki 26). Zapisy zaczynamy o 16:30, początek samego turnieju planowany jest na godzinę 17:00.


Wpisał JC (56) 09:30 22-05-24


Wyniki Turnieju KMP (maksy)

z dnia 13.05.2024


C6342; KMP Maksy; 13.05.2024; CKiP, Kraśnik Kościuszki 26 (brydz.lublin.pl) 

Turniej KMP na maksy (bridgespider.com)


Wpisał Sekretarz (90) 13:19 20-05-24

Bardzo miło jest mi zakomunikować, że nasz brydż młodzieżowy odżywa i oprócz studentów, którzy już stale uczestniczą w turniejach, również znacznie młodsi (po dłuższej przerwie) znów reprezentują nasz region.


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików




Wpisał Sekretarz (88) 00:14 15-05-24

Zaproszenie na turniej 2024-06-15 w Włodawie z cyklu GPL 2024
obraz

Regulamin


Wyniki Drużynowych Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego



Rozgrywki III ligi

Sezon 2023/2024


Turnieje Niewidomych i Słabowidzących - wyniki


Wyniki Turnieju na Maxy

Wyniki Turnieju Cavendish


Wyniki turniejów wczasowych - Nałęczów 2024

Wyniki klasyfikacji długofalowej

Wyniki I Turnieju Wczasowego

Wyniki II Turnieju Wczasowego - OTP*

Wyniki III Turnieju Wczasowego

Wyniki IV Turnieju Wczasowego

Wyniki V Turnieju Wczasowego

Wyniki VI Turnieju Wczasowego

Wyniki VII Turnieju Wczasowego

Wyniki VIII Turnieju Wczasowego

Wyniki INDYWIDUALNEGO Turnieju Wczasowego

Wyniki IX Turnieju Wczasowego

Wyniki X Turnieju Wczasowego

Wyniki XI Turnieju Wczasowego

Wyniki XII Turnieju Wczasowego

Wpisał Sekretarz (82) 09:23 27-03-24

Wyniki Turnieju 2024-05-03 w Nisku z cyklu GPL 2024


Wpisał Sekretarz (81) 09:22 27-03-24

Wyniki Turnieju 2024-05-01 w Ludwinie z cyklu GPL 2024


Wpisał Sekretarz (80) 09:21 27-03-24

Wyniki Turnieju 2024-04-14 w Nieliszu z cyklu GPL 2024



Wpisał Sekretarz (75) 23:19 05-03-24

Wyniki Turnieju 2024-03-09 w Konopnicy z cyklu GPL 2024




Wpisał JC (35) 15:23 14-02-24

Turnieje dla AMATORÓW!!!

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl turniejów dla AMATORÓW rozgrywanych na dystansie od 16 do 20 rozdań. Za kryterium 

bycia taką parą przyjmujemy iloczyn współczynników klasyfikacyjnych (WK) jej zawodników nie wyższy niż 4 (równy 

jest dopuszczalny ;0). Dla zawodników niezrzeszonych w PZBS przyjmujemy do wyliczenia wspomnianego iloczynu WK=0,5.

Począwszy od 7 lutego 2024 r. turnieje te będą rozgrywane co środę między godz. 17:00 a 20:00 w Basketonie (Hala Globus 

ul. Kazimierza Wielkiego 8, Lublin). Każdorazowo prosimy o przybycie 15 minut wcześniej celem rejestracji. Wpisowe 

na każdy z turniejów to 10 zł od zawodnika (czyli 20 zł od pary). W przypadku odpowiednio dużej liczby uczestników 

przewidywane  nagrody dla najlepszych par. Dodatkową nagrodę zdobędzie najlepsza para złożona z zawodników 

o współczynnikach WK nie wyższych od 0,5Oczywiście warunkiem koniecznym do jej zdobycia jest opłacona przez nich 

aktualna składka członkowska PZBS!

 W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z kolegami: 

Wojciechem Okuniewskim tel. 782 867 517, e-mail: wojciech.krolkier@gmail.com

Jakubem Jagodzińskim tel. 511 916 775, e-mail: jakjagodzinski@gmail.com


Wpisał Sekretarz (63) 12:20 06-02-24

Wyniki Turnieju 2024-02-18 w Parczewie z cyklu GPL 2024



Wpisał Sekretarz (61) 12:19 06-02-24

Zaproszenie na turniej 2024-02-17 w Garbowie z cyklu GPL 2024

Wyniki Turnieju


obraz


Turniej Finałowy XIII GPL



Finał odbędzie się 11.02.2024r. o godz. 10 przy ul. Paśnikowskiego 6 w Lublinie


Regulamin turnieju finałowego
Wyniki turnieju finałowego
obraz


- no title specified

LP

M-ce

Uczestnik

Woj.

WK

Klub

Wynik

c/o

M-ce

Partner

Woj.

WK

Klub

Wynik

c/o

 

1

1

Grzegorz Kułak

LU

13

TĘCZA RYCHO Kraśnik

412,49

2,95

1

Kazimierz Stanicki

LU

4

TĘCZA RYCHO Kraśnik

412,49

2,95

 

2

3

Paweł Szymański

LU

3

FREEECO Chemik Puławy

401,38

2,87

15

Krzysztof Warzocha

LU

12

FREEECO Chemik Puławy

365,31

2,61

 

3

4

Marcin Pachniewski

LU

4

FAZOKLUB Lublin

390,71

2,79

34

Józef Małysz

LU

7

FORTA BIŁGORAJ

281,58

2,01

 

4

5

Józef Myć

LU

7

FREEECO Chemik Puławy

386,03

2,76

43

Wojciech Okuniewski

LU

5

SPS EKO - RÓŻANKA

261,2

1,87

 

5

6

Bolesław Radko

KP

3

NEPTYKI Toruń

384,3

2,75

20

Jakub Wieleba

MA

1,5

 

354,31

2,53

 

6

7

Gabriel Szarafin

LU

5

FORTA BIŁGORAJ

382,87

2,73

32

Stanisław Matusz

LU

5

KONTRA Chełm

295,24

2,11

 

7

7

Piotr Zawiślak

LU

5

FORTA BIŁGORAJ

382,87

2,73

25

Bartosz Matras

WM

9

OSiR Dworek Króla Stanisława Lidz. Warm.

340,12

2,43

 

8

9

Jerzy Tarajko

LU

5

NOTAX Lublin

381,76

2,73

28

Robert Szabla

LU

2,5

NOTAX Lublin

310,57

2,22

 

9

10

Piotr Waniurski

MP

12

Agilero Piast Skawina

379,12

2,71

10

Elżbieta Waniurska

LU

7

SINGLETON Lublin

379,12

2,71

 

10

12

Marek Atalski

LU

13

SPS EKO - RÓŻANKA

378,58

2,7

27

Andrzej Kokoryka

LU

11

FREEECO Chemik Puławy

328,87

2,35

 

11

13

Jacek Baka

LU

11

CKFiS BEŁŻYCE

377,5

2,7

16

Paweł Zaleski

LU

5

CKFiS BEŁŻYCE

364,76

2,61

 

12

14

Jarosław Kaczorowski

LU

12

FREEECO Chemik Puławy

373,85

2,67

35

Tomasz Raczkiewicz

LU

12

FREEECO Chemik Puławy

277,4

1,98

 

13

17

Andrzej Szczepaniak

LU

5

FORTA BIŁGORAJ

362,42

2,59

29

Bogdan Palikot

MP

7

Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków

306,97

2,19

 

14

19

Krzysztof Chabrowski

LU

5

FORTA Biłgoraj

358,59

2,56

23

Marek Osiński

LU

3

FORTA BIŁGORAJ

351,31

2,51

 

15

21

Dariusz Serafin

SL

4

BSBS Bielsko-Biała

353,1

2,52

30

Dariusz Sarzyński

LU

2

FORTA-RYCHO BIŁGORAJ

306,79

2,19

 

16

22

Jarosław Ostrowski

LU

5

FORTA BIŁGORAJ

352,63

2,52

45

Jerzy Zub

LU

2,5

FORTA-RYCHO BIŁGORAJ

259,4

1,85

 
                
                
 

Wpisał Sekretarz (59) 22:04 08-01-24

Zaproszenie na turniej 2024-01-28 w Świdniku z cyklu GPL 2024

Wyniki Turnieju


obraz


Wpisał Sekretarz (48) 00:09 01-12-23

Wyniki Turnieju w Wysokiem


Zaproszenie na turniej 2024-01-06 w Wysokiem z cyklu GPL 2024
obraz


Wpisał Sekretarz (57) 20:14 04-01-24
Wyniki 04.01.2024

Wpisał Sekretarz (50) 21:33 01-12-23

Wyniki Turnieju w Biłgoraju


Zaproszenie na turniej 2024-01-07 w Biłgoraju z cyklu GPL 2024
obraz