Turniej w Puławach 08.09.19 GPL

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 118Cezary Komajda
Grzegorz Kułak
11.0
13.0
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy
RYCHO Kraśnik
  64.6424
 224Ludwik Murat
Adam Adamczyk
4.0
 
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy
SINGLETON Lublin
  60.8121
 330Robert Rostek
Sławomir Piętak
4.0
4.0
LUOGNISKO TKKF CHEMIK Puławy  60.4618
 42Witold Grochulski
Tadeusz Denisiuk
5.0
4.0
LUUKS KRASZAK I Biała Podlaska  60.4115
 516Józef Małysz
Janusz Wesołowski
7.0
13.0
LU
PK
TZBS Zamość
Skobud Joker Tarnobrzeg
  59.7312
 61Eugeniusz Karski
Henryk Pysiak
7.0
4.0
MAZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
TRAFIKA Radom
  57.519
 715Jarosław Nowak
Adam Szymański
4.0
4.0
LUNOTAX Lublin  54.726
 822Maciej Kunka
Stanisław Matusz
3.0
5.0
LUKombi Tarnopol  53.915
 98Bartosz Matras
Zbigniew Hałaczkiewicz
7.0
5.0
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy
OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy
  53.724
 1021Grzegorz Wieczorkiewicz
Wojciech Kurkowski
4.0
4.0
SW
LU
Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
  53.664
 1110Andrzej Kostian
Cezary Kostjan
4.0
2.5
LUŁ.S.M APIS Łuków  52.363
 126Jacek Karwowski
Andrzej Kokoryka
9.0
11.0
LUTZBS Zamość
SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
  50.773
 1312Paweł Mazurek
Edward Wójcik
1.5
4.0
LUSINGLETON Lublin
OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy
  50.742
 1431Dariusz Kępa
Janusz Kucharski
2.0
2.0
LUOGNISKO TKKF CHEMIK Puławy  50.692
 1529Jerzy Kąkiel
Mieczysław Wiejak
0.5
 
LU
   48.591
 1614Jerzy Tarajko
Robert Szypuła
4.0
2.0
LUFORTA BIŁGORAJ  48.541
 1723Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
5.0
7.0
MAGEOBEJUR Radom  47.841
 1811Waldemar Kwiatkowski
Adam Pruszkowski
3.0
5.0
LUCKFiS Bełżyce  47.641
 1926Wojciech Woźniak
Edward Błaż
2.0
3.0
MATRAFIKA Radom
ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
  47.521
 2027Andrzej Gnaś
Zbigniew Grzesiuk
1.5
3.0
LU 
Kombi Tarnopol
  47.481
 219Dariusz Wysocki
Czesław Chruściel
2.0
 
LU
Ł.S.M APIS Łuków
 
  46.691
  28Artur Antoniak
Włodzimierz Pieniążek
1.5
2.5
MAFOTO-SOWA Puławy  46.691
 2313Jan Niedzielski
Ireneusz Grabowski
3.0
1.0
LUUKS KRASZAK II Biała Podlaska  46.681
 2419Andrzej Potrzyszcz
Dariusz Serafin
7.0
4.0
LUTZBS Zamość  46.081
 254Andrzej Pertkiewicz
Krzysztof Chabrowski
5.0
4.0
LURYCHO Kraśnik  45.761
 2620Jarosław Kaczorowski
Michał Świdziński
12.0
5.0
LUSKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
RYCHO Kraśnik
-0.75 45.721
 277Zdzisław Jarosz
Zdzisław Witesik
0.5
2.5
LUSINGLETON Lublin  45.421
 285Danuta Skonieczna
Stanisław Tranda
4.0
4.0
LUUKS KRASZAK II Biała Podlaska  45.031
 2917Grzegorz Walczak
Jerzy Karwacki
3.0
3.0
LUŁ.S.M APIS Łuków  44.231
 303Krzysztof Warzocha
Ryszard Maciąg
12.0
5.0
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy
RYCHO Kraśnik
  41.031
 3125Andrzej Pryjomski
Tadeusz Warowny
0.5
 
LU   40.801
 3232Leszek Kowalczyk
Tadeusz Polak
0.5
1.0
LU   33.861

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-09-13 o 12:24:13